Ce facem,Fonomatilor?
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

traiasca forumul!!! dupa tastatura toata lumea are...TUPEU =))

2 participanți

In jos

traiasca forumul!!! dupa tastatura toata lumea are...TUPEU =)) Empty traiasca forumul!!! dupa tastatura toata lumea are...TUPEU =))

Mesaj  gingis h Joi Iun 10, 2010 3:09 pm

Admin...mare lucru ai fct cheers ai dat posibilitatea unor "ghiocei" sa vorbesca. Cand spun "ghiocei" nu vreau sa flatez, nu vreau sa va ganditi la floare ci la zicala "pozitia ghiocel". Acesti "ghiocei" au stat pana acum si au ascultat constiincios ordine si directive, nu au avut curajul sa spuna NU sau DA iar acum arunca in toate partile cu namol. "Rhomane" cine te tine sa nu-ti exprimi parerile prin viu grai atunci cand ai posibilitatea. Iti spun eu DE CE pentru ca atunci, ca si acum, ti-e frica sa nu-ti pierzi locul de munca.
" DA ZONALII ??? ZONALII CE FAC ???" " supervizorii ...?!" da' agentu?!?!? agentu', dom'le...unde-i agentu??? he-heee!!! agentu este exemplu perfect de corectitudine, workaholic si devotament.
ce vad aici a fost deja fabulat, are si un titlu sugestiv si anume: Revolta dobitoacelor (V.Voiculescu) affraid .

gingis h
Vizitator


Sus In jos

traiasca forumul!!! dupa tastatura toata lumea are...TUPEU =)) Empty AI DREPTATE !!!!!

Mesaj  oana83 Vin Iun 11, 2010 9:20 am

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
oana83
oana83

Mesaje : 6
Puncte fidelitate : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/06/2010

Sus In jos

traiasca forumul!!! dupa tastatura toata lumea are...TUPEU =)) Empty de ce?

Mesaj  bula Vin Iun 11, 2010 10:03 am

de ce la-ti sters pe bula si pacala ?
care ii viteazu?
bula
bula

Mesaje : 74
Puncte fidelitate : 105
Reputatie : -5
Data de inscriere : 10/06/2010
Localizare : in acelasi birt ca pacala

Sus In jos

traiasca forumul!!! dupa tastatura toata lumea are...TUPEU =)) Empty Re: traiasca forumul!!! dupa tastatura toata lumea are...TUPEU =))

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum